Pentagram

head29

28 Stycznia

W północnych krainach trzęsie się ziemia, a niebo się wali! Wszyscy mieszkańcy Pogórza Wayfayer i Płaskowyżu Diessa opuszczają swoje domostwa i uciekają na południe szukając schronienia. Wszyscy nawołują do pomocy ofiarom w potrzebie, gdzie niebo i ziemia wydają się być wrogiem…

Preludium ognia i mrozu jest prologiem wielostopniowej opowieści, która przyniesie wielkie zmiany dla Guild Wars 2 w czasie najbliższych miesięcy.

Nowe możliwości

Tydzień z Temple of Silent Storm
fb1a3Temple-of-the-Silent-Storm-PvP-Tournament-196x124
Od 28 stycznia do 4 lutego regularne płatne zawody turniejowe
(osiem drużyn/trzy rundy) zostaną zastąpione płatnymi (dwie drużyny/ jedna runda) na mapie Temple of Silent Storm. Po tygodniu mapa zostanie dodana do normalnej rotacji płatnych i darmowych turniejów.
 
 
Ulepszony system osiągnięćecb58Improved-Achievement-System-196x124

Dodana zostanie nowa rotacja dziennych osiągnięć oraz nowe typy osiągnięć polegające na odkrywaniu świata. Od teraz codzienne osiągnięcia będą za każdym inne, dodany zostanie również nowy sposób śledzenia postępów w zdobywanych osiągnięciach.

Nowy system nagród za osiągnięcia

5f63cLaurel-196x124Nową walutą będą laury. Zdobędziesz je za każdym razem jak wykonasz dzienne i miesięczne osiągnięcia. Będziesz mógł je wykorzystać na nowy ekwipunek Ascended czy Infusion

Goszczenie na innych serwerach

Nowy system grania z przyjaciółmi na innych serwerach tego samego regionu. System jest darmowy, lecz dotychczasowy transfer na inny serwer domowy zostanie obłożony dodatkową opłatą. Dlatego już teraz upewnij się czy grasz na właściwym dla siebie serwerze.

Nowe rodzaje Infusion i amuletów Ascended7b358Amulets-and-Infusions-196x124

Dodany zostanie nowy ekwipunek, który można będzie zakupić za laury.
5 nowych rodzajów Infusion i 30 amuletów.

Jeszcze więcej aktualizacji i usprawnień

a7c43More-Upgrades-and-Improvements-196x124W tym miesiącu zostanie wprowadzona masa nowych usprawnień, takich jak poprawa wydajności na WvW, usprawnienia interfejsu graficznego czy wiele innych, które zostaną dokładniej opisane w opisie aktualizacji.

Nowe przedmioty w sklepie z klejnotami.7d2ffQuaggan-196x124

Zostanie dodana masa nowych przedmiotów do kupienia za klejnoty. Począwszy od plecaka o wyglądzie małego Quaggana po latające miotły.

VN:R_U [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Preludium ognia i mrozu, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Categories: Ogłoszenia

One Response so far.

  1. Zawebe pisze:

    Latające Miotły?? Początek “mountów” w GW2??

    VN:R_U [1.9.22_1171]
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.