Pentagram

Martin Kerstein zapowiada możliwość goszczenia na innych serwerach jako element dużej aktualizacji, która planowana jest na 28go stycznia.

W związku z gościnnymi serwerami nadchodzą drobne zmiany przy obecnym transferze postaci między serwerami. Darmowy transfer nie będzie już dostępny, gdzie obecnie jest on możliwy tylko co 7 dni, dlatego zaleca się sprawdzenie czy wasz obecny serwer spełnia wasze oczekiwania gdyż po 28 stycznia będziecie musieli już zapłacić za transfer.

Opcja “guest” znajdzie się w tym samym panelu w którym obecnie jest tylko opcja do transferu postaci.

 • Sama funkcja została objęta pewnymi ograniczeniami:
  Opcja ta nie zapewnia przeniesienia danych postaci pomiędzy serwerami przez co jest to możliwe tylko w przypadku serwerów znajdujących się w tym samym regionie co serwer domowy. Gracze z Europy nie będą mogli gościć na serwerach Amerykańskich i odwrotnie.
 • Nie będzie można uczestniczyć w WvW jako serwer gościnny, gracz zostanie automatycznie przeniesiony na serwer domowy.
 • Jeżeli chcecie grać po stronie serwera gościnnego musicie dokonać pełnego transferu postaci na ten serwer.
 • Gracz jest uprawniony do przebywania jednocześnie na dwóch serwerach gościnnych. Za każdym razem jak zostajesz gościem na jakimś serwerze, serwer ten staje się twoim serwerem gościnnym przez następne 24 godziny. Po tym czasie można wybrać inny serwer. Jeżeli już jesteś na gościnnym serwerze możesz się na niego logować bez ograniczeń. Ograniczeniu dotyczy tylko liczba aktualnych serwerów gościnnych na których przebywają postacie gracza.
 • Wchodzenie na serwery, które mają status “pełny” albo “zaludniony” zwiększają ryzyko bycia wrzuconym na mapę overflow.

Jak już wspomniano powyżej darmowe transfery nie będą już dostępne przez co:

 • Transfer do nowego świata będzie opłacany za pomocą klejnotów.
 • Wysokość opłaty będzie zależała od stopnia zaludnienia docelowego serwera.Im większa populacja serwera tym wyższa opłata.
 • Każde konto wciąż jest obciążone 7 dniowym czasem oczekiwania między transferami.
 • Gracze nie będą mieli możliwości dokonać transferu na serwery o statusie “pełny”.
VN:R_U [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
Categories: Ogłoszenia

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.