Pentagram

Witaj Gość 

Pokaż/ukryj nagłówek

Witaj Gościu, pisanie na forum wymaga rejestracji.

Strony: [1]
Autor Temat:Guild Bounty Hunt - taktyka
Zizi
Administrator
Posty: 3
Permalink
Post Guild Bounty Hunt - taktyka
w: 11.03.2013 10:31
Cytuj

Co to jest Guild Bounty i na czym to wszystko polega?

Guild Bounty (GB) to pierwsza z wielu Misji Gildyjnych. Gildia ma na celu wyśledzenie i pojmanie różnych celów dla poszczególnych Zakonów. Te stwory są poszukiwane z wielu względów. Wskazówki zapewniane w zakładce gildyjnej są bardzo tajemnicze, a dotyczyć mogą miejsc na całym świecie (oprócz Orr). Kluczem jest tutaj szybkie odkrycie lokacji, a potem przystąpienie do pościgu i eliminacji celu. Mając tylko 15 minut na znalezienie dwóch stworów na pierwszym poziomie, nie jest to łatwe zadanie. Bardzo ważna będzie tutaj znajomość mapy i gry, ale także społeczność współpracująca ze sobą by szybko zlokalizować NPCów. Każda aktywacja Guild Bounty losowo wybiera cele!!! Każdy z celów ma rangę Championa. Niektóre z nich skalują się w zależności od ilości bijących je graczy.

Bounty można wykonywać na trzech poziomach:
• Tier 1 – 2 przeciwników w 15 minut ( za ukończenie Gildia otrzymuje 15 Merit )
• Tier 2 – 4 przeciwników w 15 minut ( za ukończenie Gildia otrzymuje 20 Merit )
• Tier 3 – 6 przeciwników w 15 minut ( za ukończenie Gildia otrzymuje 25 Merit )

Misja gildyjna resetuje się z soboty na niedziele. W każdym tygodniu możecie otrzymać nagrodę personalną w postaci 2 Guild Commendations. Aby ją otrzymać należy uderzyć chociaż jednego z odpalonych bossów w misji gildyjnej (bez różnicy który Tier jest odpalony). Nagrodę personalną można wymienić u NPC stojącego koło banku. Na mapie jest on zaznaczony tarczą w szachownice.

Uwagi !!!!
Do Guild Bounty należałoby:
- ściągnąć Team Speak 3
- odkryć Waypointy na 15 mapkach na których odbywa się Guild Bounty

TAKTYKA:
1. Zbiórka na Ts (kanał Tawerna) o wyznaczonej godzinie.
2. Rozdzielenie gildiowiczów po mapkach w celu odnalezienia wszystkich celów GB. NPC należy odnaleźć (kierując się przeważnie w odwrotną stronę niż trasa jego wędrówki) i w miarę możliwości dojść z nim do najbliższego Waypointu. Zatrzymujemy go (z jednym wyjątkiem) poprzez nawiązanie z nim „wesołej” konwersacji.
3. Po odnalezieniu NPCów osoby które „ trzymają” bossy zostają na kanale Tawerna, reszta graczy zostaje porozdzielana po trzech kanałach (Instancja 1, Instancja 2 i Instancja 3) tworzącym tym samym grupy, których zadaniem będzie ubicie 2 wyznaczonych bossow.
4. Po odpaleniu przez Pentarche Guild Bounty, osoby które trzymają cele z GB zostaną przerzucone parami po kanałach Instancje. Reszta graczy z Tawerny zostanie rozłożona po kanałach.
5. Celem każdej z trzech grup będzie ubicie 2 z 6 bosów. Osoby z celami linkuja nablizsze waypointy na gild czacie. Party rozdziela się i odpala każdego z bosów. Wyjątkiem jest żabka którą należy bić w dużym składzie.

Taktyka opisana wyżej dotyczy GB tier 3. Na poziomie 1 i 2 misje gildyjną robimy na kanale Tawerna zgodnie z przykazaniami osoby prowadzącej (któregoś z Pentarchów)

Zizi
Administrator
Posty: 3
Permalink
Post Odp: Guild Bounty Hunt
w: 11.03.2013 10:33
Cytuj

TYDZIEŃ 10 - 16 marzec 2013
10.03.2013 Guild Bounty tier 3 (zbiórka na ts o godzinie 19:30)
14.03.2013 Guild Bounty tier 2 (zbiórka na ts o godzinie 19:30)

TYDZIEŃ 17 - 23 marzec 2013
17.03.2013 Guild Bounty tier 3 (zbiórka na ts o godzinie 19:30)

Strony: [1]
Mingle Forum by cartpauj
Wesrja: 1.0.34 ; Strona wczytana w 0.031 sekund
VN:R_U [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)